ÇANKIRI HABERLERİ

Çankırılı gazetecilerle kahvaltılı sohbet

DHA
26.04.2017 - 15:34Son Güncelleme :
DHA

ÇANKIRI, (DHA)- ÇANKIRI Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu, Çankırı basını ile kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi. Şahinler Çay Bahçesi'nde gerçekleştirilen toplantıya Çankırı'da yayın yapan ulusal ajans muhabirleri, yerel gazete ve internet haber sitesi temsilcileri katıldı. 
Çankırı basınıyla sık aralıklarla bir araya geleceklerini kaydeden Yakup Ömeroğlu, basının Çankırı için önemine dikkat çekti. Basın mensuplarının sorunlarını kendilerine her zaman iletebileceklerini ifade eden Ömeroğlu, Çankırı Valiliği kapısının basın mensuplarına her zaman açık olduğunu hatırlatarak, basının halkla Valilik arasında bir köprü olduğunu söyledi. Basının bilgiye ulaşmasında hiçbir engel olmadığını aktaran Vali Yardımcısı Ömeroğlu, “Biz Çankırı Valiliği olarak basınımızın bizden talep edeceği, kamuoyunun ihtiyacı olan her türlü bilgiyi alabilir. Bizim kapımız her zaman basınımıza açıktır" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankırı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankırı ilinden Çankırılı gazetecilerle kahvaltılı sohbet hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 15 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çankırılı gazetecilerle kahvaltılı sohbet haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı