« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Caner için kapıştılar

Bordo mavililer, G.Saray’la sözleşme imzalamaya hazırlanan genç oyuncunun kulübü CSKA Moskova ile temasa geçti. Caner de ikna edilirse bugün sözleşme imazalanacak.Saray da işin peşini bırakmıyor.

Yunus Emre SEL-Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
TÜRK futbolunun iki büyük kulübü yine bir oyuncu için kapıştılar. Trabzonspor, G.Saray’ın imza attırmaya hazırlandığı CSKA Moskova’nın genç sol kanat oyuncusu Caner Erkin için devreye girip kulübüyle anlaştı. CSKa Moskova’da teknik direktör Arthur Zico ile anlaşamadığı için ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 21 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için girişimlere başlayan Trabzonspor’un önemli bir akaşam kaydettiği öğrenildi.

Üstünel devrede

Genç futbolcunun menajerini Trabzon’a çağıran bordo mavili yöneticiler, anlaşma sağlanması durumunda Caner’i de bugün Trabzon’a getirip imzayı attıracak.

G.Saray’ın da kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı Caner için temaslarını hızlandırdıklarını söyleyen Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, “Caner çok istediğimiz ve kadromuza katmak için çaba harcadığımız bir futbolcu” dedi. Karaman, Caner’in transfer edilmesi durumunda takıma önemli katkılar yapacağına inandığını da belirtti.

Trabzonspor’un Caner için devreye girmesi ve bu transferi bitirme aşamasına gelmesi G.Saray cephesinde şaşkınlıkla karşılandı. G.Saray Futbol Komitesi Başkanı Haldun Üstünel’in bu gelimeler üzerine Rus kulübü ile temaslarını sıklaştırdığı ifade edildi.
Genç futbolcunun ise, “Önceliğim G.Saray. Kulübümle anlaşırlarsa sarı kırmızılı takımda seve seve oynarım” dediği ileri sürüldü.

Bunları da Beğenebilirsiniz