ADANA HABERLERİ

Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız”

IHA
28.08.2015 - 11:14Son Güncelleme :

ÇUKUROVA ROTARY KULÜBÜ BAŞKANI LÜTFİ CANDIR, KENTİN EKONOMİK, SOSYAL, KÜLTÜREL VE SANATSAL ANLAMDA GELİŞİMİNE KATKI SUNACAK PROJE VE ÇALIŞMALARI HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Lütfi Candır, Adana’da yaşanan sorun ve sıkıntıların bilincinde olduklarını ifade ederek, kentin ekonomik, sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmaları hayata geçirdiklerini belirtti.
Çukurova Rotary Kulübü üyeleri, Seyhan Oteli’nde toplandı. Söz konusu oturumda Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) üyeleri de ‘onur konuğu’ olarak yer aldı. ‘Rotary Nedir?’ sorusunun da yanıt bulup, Çukurova Rotary Kulübü’nün yaptığı çalışma ve hayata geçirdiği projelerin de masaya yatırıldığı geceye; ADSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova SİFED Başkanı Süleyman Sönmez de katıldı.
Çukurova Rotary Kulübü Dönem Başkanı Lütfi Candır, Adana’nın ekonomik, sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmaları hayata geçirdiklerini anlattı. Son olarak, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi’ne 2 adet üst düzey kuvöz ile bir adet açık yatak desteği verdiklerini anlatan Candır, “Başta eğitim ve sağlık olmak üzere diğer alanlardaki desteğimiz de sürecek” dedi.
Kentteki gelişmeleri yakından takip ederek, sorun ve sıkıntıların da bilincinde olduklarını kaydeden Candır, “Bu kapsamda meslek odaları başta olmak üzere konusunda uzman isimleri de misafir ederek, onlarla görüş alış-verişinde bulunuyoruz” ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ziya Halefoğlu da, ‘Yaşamımızdaki Değerler’ konu başlığı altında bir sunum yaptı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız” haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Şubat 2018, Perşembe
 • İmsak
  05:53
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  16:03
 • Akşam
  18:32
 • Yatsı
  19:47
Sayfa Başı