Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canaydın'la çalışmam

‘‘Şu anda Galatasaray'ın yönetimine girmek ateşten gömlek giymeye benzer’’ diyen Cansun, ‘‘Özhan Ağabeyle kulüp içinde birlikteliğim olamaz. Eğer yönetimde olsaydım, stat işi 14 ay içinde bitmişti’’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
Kulüp içinde çok zor

G.Saray'ın 15. şampiyonluğunu tattığı 8 aylık eski başkan Mehmet Cansun, seçim öncesi başkan Özhan Canaydın'ın kendisiyle birlikte çalışma teklifinde bulunduğunu açıkladı. Cansun teklifi kabul etmediğini belirtirken, şunları söyledi: ‘‘Canaydın iyi niyetle çalışan bir insan. Fakat kendisiyle kulüp içinde birlikteliğim olamaz.

Proje hazırdı

Çünkü kulüp içinde kendisi ile çalışmak bir hayli zor. Özhan ağabeyin çalışma tarzı başka, benimki başka. Onun için kendisiyle aynı yönetim kurulu içinde olmam imkansız. Bizim zamanımızda şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kadar yükseldik. Şu anda yönetimde olsaydım, stat işi 14 ay içinde bitmişti. Projelerimiz hazırdı.

Öğrenci gibi çalıştık

Stat işi şu sanda pehlivan tefrikasına döndü. Özhan ağabey kendisini fazla yoruyor. Her şeyi kendi yapmak istiyor. Bu kadar yormaya da gerek yok, ekip çalışmasını sevmiyor. Sekiz ayda gece gündüz ekibimle birlikte adeta öğrenci gibi çalıştık. Şu anda Galatasaray'ın yönetimine girmek ateşten gömlek giymeye benzer.

4. sayfa geriledik

Ne yalan söyleyeyim. Benim de arkamda 50-60 milyon dolar yardım yapacak dayım olsa bu işi hallederim. Kulübü çok iyi yerlere taşırım. Böyle bir kaynak bulursam yeniden adayım. İş olsun diye aday olmam. Bir zamanlar manşetteydik. Şimdi 3 ya da dördüncü sayfalara geriledik. Çalışmalarınm sürüyor. Ramazan sonrası her şey aydınlığa çıkacak.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz