Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canaydın'dan mesaj var

Zatürree tedavisi gören Canaydın, “Bu kulüp 3-5 kişiyle dönmez. G.Saray'ın menfati için her şeyi yaparım” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden Kanal D ana haber bültenine telefonla bağlanan ve Galatasaray Lisesi'nden sınıf arkadaşı Mehmet Ali Birand'ın sorularını yanıtlayan Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, grip olduğunu zannederek hastaneye muayene olmaya geldiğini, ancak bünyesinde zatürree mikrobunun bulunduğunun tespit edildiğini ve 4-5 gün hastanede yatacağını açıkladı.

Canaydın, Birand'ın, “Bütün Galatasaraylılar, Özhan Canaydın istifa edecek mi diye merak ediyor, ne diyorsunuz? Mart ayında yeniden aday olacak mısınız?” şeklindeki soruları üzerine, “Galatasaray'ın menfaati için gereken her şeyi yaparım, merak etmeyin” demekle yetindi.

Canaydın, “Mart ayında yapılacak kongreye kadar bu parasızlıkta, bu takım ayakta kalabilir mi?” şeklinde bir soru üzerine de, “Kalır, Galatasaray büyük bir camiadır, kalır. Bu kulüp 3-5 kişiyle dönmez. Galatasaray ayakta kalır” ifadesini kullandı.

Kulübün duayenleri Selahattin Beyazıt ve İnan Kıraç gibi isimlerle her zaman beraber olduğunu anlatan Özhan Canaydın, bundan sonra da beraber olacağını vurguladı.

Başkan Canaydın, teknik direktör Eric Gerets'in “Özhan Canaydın beni arayacaktır” şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine de, ”Gerets ile aram iyidir. Ben kendi derdimle uğraşıyorum, o da bunu duymuş olmalı. Konuşmamız olmadı” dedi.

Canaydın'ın yapılan tetkiklerinde ciddi bir soruna rastlanmadığı ve pazar günü taburcu olacağı bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz