Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Canaydın: Türkiye'nin en büyüğü olmaya devam edeceğiz

  A.A.
  19.08.2006 - 16:39 | Son Güncelleme: 19.08.2006 - 16:39

  Menemen Galatasaray Taraftarlar Derneği, sarı-kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın'ın da katıldığı törenle açıldı. Canaydın, "Elbirliğiyle Türkiye'nin en büyüğü, Avrupa'nın en saygın takımı olmaya devam edeceğiz" dedi.

  Törende konuşan Özhan Canaydın, geçen sezon alınlarının akıyla pırıl pırıl bir şampiyonluk elde ettiklerini belirterek, "Bu sezon hedefimiz 17. şampiyonluğa ulaşmak. Yeni sezonda 'Yıl 2007, hedef 17' sloganını belirledik. Elbirliği ile Türkiye'nin en büyüğü, Avrupa'nın en saygın takımı olmaya devam edeceğiz" dedi.

  Menemen Galatasaray Taraftar Derneği'nin başkanlığına Berna Tanrıverdi'nin getirilmesiyle bir ilkin gerçekleştirildiği belirten Canaydın, dernek üyelerini bu davranışları nedeniyle tebrik etti.

  Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ise, hemşehrilerinin kadın bir başkan seçmelerinin, ilçe insanlarının ulaştığı kültür seviyesinin önemli bir göstergesi olduğunu söyledi.

  Menemen Kaymakamı Mustafa Ergün de, "Türkiye'yi içtenlikle dünyaya taşıyan takımı kutluyorum. Futbol yalnızca bir erkek sporu değil, Atatürk'ün izinde yürüyen Türk kadınının da uğraşı olmuştur" diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı