« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canaydın, Nihat Özdemir'e cevap vermedi

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Beylikdüzü Belediyesi'ni ziyaret etti. Canaydın, Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarıyla ilgili soruya, "Bu tip açıklamalara cevabın verileceği yer burası değil" yanıtını verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı ile görüşen Özhan Canaydın, burada yaptığı konuşmada, Orakçı'nın iyi bir Galatasaraylı olduğunu belirterek, "Kendisine destek olmak için buradayız. Burada arsa almak peşinde değiliz. Sadece belediyenin spor okullarına teknik destek sağlayarak, futbolcu yetiştirmek istiyoruz. Florya'nın dışında da Galatasaray Kulübü'ne her semtten bir futbolcu kazandırmanın peşindeyiz. Düşünün her semtten bir futbolcu kazandırsak, ne kadar büyük transfer olur" dedi.

Trakya bölgesinde çok önemli futbolcuların yetiştiğini ifade eden Canaydın, "İstanbul'un Avrupa kısmı ve özellikle Trakya bölgesi Türk futboluna çok önemli futbolcular kazandırmıştır. Bu bölgeden yetişecek futbolcuları, bünyemize katmak istiyoruz" diye konuştu.

Canaydın, Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarıyla ilgili soruyu ise, "Biz buraya nezaket ziyaretine geldik. Bu tip açıklamaların cevabının verileceği yer burası değil" şeklinde yanıtladı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı da spora çok önem verdiklerini belirterek, "Göreve geldiğimiz 3 yıl içinde 6 tane spor kompleksi yaptık ve amatör futbol takımı kurduk. 'Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur' düsturunu en iyi şekilde uygulayan bir belediyeyiz.  Galatasaray'ın altyapısına futbolcu yetiştirmek için teknik imkan sağlarlarsa, üzerimize düşen görevi yapacağız. Başkanımız Özhan Canaydın'ı burada ağırlamaktan şeref duyuyoruz" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz