« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canaydın Fener’e kırgın

G.Saray Kulübü Başkanı, "Futbolcumuzun aklını çelmiş olabilirler. Eğer böyle bir şey yapmışlarsa onları kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
AŞKAN Özhan Canaydın, Ümit Karan’la ilgili geçen hafta çıkan transfer haberleri nedeniyle Fenerbahçe’ye sitem etti ve "Futbolcumuzun aklını çelmiş olabilirler. Eğer böyle bir şey yapmışlarsa onları kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum" dedi. Lig TV’nin haberine göre Almanya’ya giderek Jupp Derwall’in cenaze törenine katılan Canaydın, dönüşte yaptığı açıklamada Fenerbahçe ile görüştüğü iddiaları ortaya atılan milli oyuncunun G.Saray’da kalmasına rağmen kırgın olduğunu söyledi.

Özhan Canaydın, "Bana Fenerbahçe ile kendisinin görüşmediğini söyledi. Onun adına kim görüştüyse en güzel cevabı Ümit’in kendisi verdi" diye konuştu.

Bu sezon kendisini en çok üzen maçın Trabzonspor karşılaşması olduğunu ifade eden Canaydın, "Orada açılan pankartlar ve tezahüratlar beni çok üzdü. Ondan sonra da bir daha hiçbir maça gitmedim. Daha önceki yıllarda verdiğimiz sözleri bu sezon gecikmeli olarak yerine getiriyoruz. İyi bir kadro kurduk. En büyük isteğim Seyrantepe’deki stadın bittiğini görmek. Bu yıllardır rüyalarıma giriyor" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz