« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canaydın: Aşılamayacak sorun yok

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, sarı-kırmızılı kulübün aşılamayacak sorunu bulunmadığını belirterek, “Yeter ki çözüm konusunda bütün Galatasaraylılar olarak elbirliği içinde ortak davranışlar sergileyebilelim” dedi.

İSTANBUL (A.A)
SON GÜNCELLEME

Canaydın, sarı-kırmızılı kulübün resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nde yer alan yazısında, 2006 yılına yeni umutlar ve beraberinde gündemi hep meşgul edip, öne çıkarılan sorunlarla girdiklerini ifade ederek, “Kulübümüzün yaşadığı maddi sorunları burada bir kez daha tekrarlamama gerek yok. Çözüm yolları bulmaya çalışıyoruz. Bir yandan kısa vadeli ferahlatıcı çözümleri uygulamaya sokarken, diğer taraftan da uzun vadede kalıcı yapısal çözüm projeleri oluşturuyoruz. Bu arada da şampiyonluk mücadelesi veren takımımızın yanında olarak onlara destek veriyoruz” diye konuştu.

Riva Komisyonu'nun kısa sürede çalışmalarını tamamlayacağı inancında olduğunu kaydeden Canaydın, “Başkanımız Selahattin Beyazıt'ın önderliğinde, tüm komisyon üyesi arkadaşlarımız Galatasaray için en uygun çözümü üretip, kongremizin takdirlerine sunacaktır” dedi.

Canaydın, takımda altyapıdan gelen oyuncuların sayısının çoğalmasından büyük gurur duyduğunu vurgulayarak, “Galatasarayımız'ın zaten en büyük övüncü gençleri yetiştirmek ve onları Türk futboluna hediye etmek değil midir? Gerçek Galatasaray geleneğine dönüşümüzün, tüm Galatasaraylılar'ı mutlu ettiğinden eminim” şeklinde konuştu.
“Bizlere sahada gurur veren ve büyük özveri ile oynayan oyuncularımıza, bir kısım kendini bilmez kişinin davranışını çok yadırgadığımı ifade etmeliyim” diyen Canaydın, gelişen süreçte Galatasaraylılar'ın tümü tarafından bu olayın şiddetle kınandığını ve oyunculara sahip çıkıldığını sevinerek takip ettiğini anlatarak, ”Galatasaray taraftarlarına bundan sonra düşen görev, şampiyonluk mücadelesi veren oyuncularımızın hep yanında olmaktır. Tek yürek, tek yumruk olmamız halinde aşamayacağımız hiçbir engel yoktur” diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler