ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkaleli girişimciler belgelerini aldı

DHA
30.03.2016 - 18:47Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE'de 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' projesi kapsamında kursa katılan 25 kişi, eğitim sonunda belgelerini aldı.

Çanakkale Ticaret Borsası'nda 1 ile 11 Mart arasında 25 kişinin katılımıyla 70 saat süren 'Girişimcilik' eğitimi düzenlendi. Eğitim sonunda katılanlara sertifikalarının verilmesi için Çanakkale Ticaret Borsası'nda tören düzenlendi. İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, KOSGEB Çanakkale Müdürü Yusuf Harbi, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen ve Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salamon Halyo'nun katıldığı törende kursiyerlere 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi' sertifikaları verildi.

İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, "Yıl içinde girişimcilik eğitimlerimiz devam edilecek. Eğitim boyunca her katılımcının günlük 20 TL ücreti, genel sağlık sigortası ile iş kazası ve meslek hastalığı sigortaları İŞKUR tarafından karşılandı" dedi.

KOSGEB Müdürü Yusuf Harbi ise girişimcilere verilen destekler hakkında bilgiler verdi. Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlere belgelerinin verilmesi ile tören sona erdi.

Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkaleli girişimciler belgelerini aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 18 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkaleli girişimciler belgelerini aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı