ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale'den kısa kısa

AA / Mehmet Bayer
25.02.2016 - 14:00Son Güncelleme :

- Çanakkale Belediyesi bünyesinde "gezi iletişim ekibi" oluşturuldu

AA / Mehmet Bayer

ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Belediyesi bünyesinde, ""gezi iletişim ekibi" oluşturuldu.
Çanakkale Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, kentliler ile daha yakın temasta bulunularak kentlilerin belediye hizmetlerine ilişkin talep ve önerilerini alabilmek amacıyla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan gezici iletişim ekibi çalışmalarına başladı.
Kentli ile belediye arasında bir iletişim köprüsü olacak ekip üyeleri, kent sokaklarında esnaflar ve halkla buluşarak hem belediyenin çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi hem de talepleri alarak çözümü noktasında harekete geçti.
Haftanın belirli günlerinde kentin çeşitli noktalarında sürdürecek ekip üyeleri, ilerleyen zamanlarda gerçekleşecek yeni iletişim projeleriyle hizmet vermeye devam edecek.
- Başkan Gökhan, İstiklal İlkokulunu ziyaret etti
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İstiklal İlkokulunu ziyaret etti.
Öğrenciler ve okul yöneticileri tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Gökhan, okulun fiziki ihtiyaçlarına talep ve önerileri dinleyerek not aldı.
Okulun faaliyetlerine ilişkin bilgiler alan Gökhan, kentteki çalışmalar ve güncel konulara ilişkin yöneticiler ve öğretmenlerle sohbet etti.
Ziyarette okula 60 kitap hediye edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale'den kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale'den kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı