ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale'de şehitler için mevlit okutuldu

AA / Fehmi Şenyiğit
27.02.2016 - 16:49Son Güncelleme :
Çanakkalede şehitler için mevlit okutuldu
AA / Fehmi Şenyiğit

ÇANAKKALE (AA) - Genç Memur-Sen Çanakkale temsilciliği, terör saldırıları sonucunda şehit olan asker ve polisler için mevlit okuttu.

Necippaşa Camisi'nde okutulan mevlitte Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Genç Memur-Sen Çanakkale Temsilcisi Fatih Orhan, ülkenin doğusu ve güneydoğusunda vatanın bölünmez bütünlüğü için geçmişten bugüne canını feda etmiş güvenlik güçleri için tüm Türkiye’de eşzamanlı olarak genel merkezinin tavsiyesiyle Kur'an-ı Kerim tilavetleri ve Mevlid-i Şeriflerle andıklarını söyledi.

Memur-Sen Çanakkale İl Başkanı Suat Özen ise, Asımın nesli olarak nitelendirdiği Genç Memur-Sen’in öncülüğünde Türkiye genelinde mevlit programının organize edildiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale'de şehitler için mevlit okutuldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 16 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale'de şehitler için mevlit okutuldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı