ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale'de Hayvan Barınağı artık daha renkli

DHA
26.04.2017 - 17:16Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, Çanakkale Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek renkli bir etkinlik gerçekleştirdi.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2’nci sınıf öğrencileri, Araştırma Projesi dersleri kapsamında oluşturdukları ‘El Vermeye Geldik’ projeleri doğrultusunda, Çanakkale Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Çanakkale Belediyesi Barınak Gönüllülerinin de destek verdiği ziyarette, barınaktaki can dostlarla bir araya gelen öğrenciler aynı zamanda burada bulunan kulübeleri boyayarak, bakımlarına destek verdi. Öğrenciler, boyalarla gerçekleştirdikleri baskılarla da Merkezin duvarlarını renklendirdi.

Desteklerinden dolayı Çanakkale Belediyesine teşekkürlerini ileten öğrenciler, ilerleyen zamanlarda projelerine devam edeceklerini kaydetti.

ÇANAKKALE / DHA

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale'de Hayvan Barınağı artık daha renkli hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale'de Hayvan Barınağı artık daha renkli haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı