ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği'ne teşekkür

DHA
06.05.2017 - 14:23Son Güncelleme : 06.05.2017 - 14:24
DHA

ÇANAKKALE Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İletişim Daire Başkanlığı tarafından basın ve iletişim faaliyetleri kapsamında, bakanlığın haber portalına en çok veri girişi yapan, sosyal medyayı en iyi kullanan ve basın kitini en iyi hazırlayan kamu hastaneleri birlikleri arasında yer aldığı için teşekkür belgesi verildi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İletişim Daire Başkanlığı tarafından basın ve iletişim faaliyetleri kapsamında, bakanlığın haber sistemine girilen verilerin ölçümleri sonunda, haber portalına en çok veri girişi yapan, sosyal medyayı en iyi kullanan, basın kitini en iyi hazırlayan kamu hastaneleri birlikleri belirlendi. Ankara'da gerçekleştirilen toplantıda Kamu Hastaneleri Birliği ile Genel Sekreter ve Basın ve İletişim Birim sorumlularına çalışmalarından dolayı teşekkür belgeleri verildi. Bakanlığın haber sistemine girilen verilerin ölçümleri sonunda, haber portalına en çok veri girişi yapan, sosyal medyayı en iyi kullanan ve basın kitini en iyi hazırlayan kamu hastaneleri birlikleri arasında yer alan Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği adına teşekkür belgesini Genel Sekreter Uzman Doktor Kerim Yeşildağ ve Basın ve İletişim Birim Sorumlusu Uzman Zeliha Filiz aldı. Toplantı sonunda Genel Sekreter Uzman Dr. Kerim Yeşildağ, "Basın ve iletişim faaliyetleri kapsamında kurumumuza bağlı sağlık tesislerimizce sunulan sağlık hizmetlerinin tanıtımı ile kamuoyunun bilgilendirilmesinin titizlikle yürütülmesi önem arz ediyor. Bu kapsamda birliğimize bağlı basın ve iletişim birimi çalışan arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yola başlarken hedefimiz, kurum başkanlığı tarafından uygun görülen konularda kamuoyunun, sağlıklı ve doğru bilgilendirilebilmesi, kurumsal imajın güçlendirilmesi, yapılan hizmetlerin etkin şekilde duyurulması, sağlık çalışanlarının mesleki imajının yükseltilmesi, çalışanlara yönelik şiddet olaylarının azaltılması idi. Genel Sekreterliğimiz Basın ve İletişim Birimi olarak çalışmalarımız ile başarı sıralamasında adımızı görmek bizler için çok gurur verici" dedi.

Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği'ne teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Mayıs 2017 tarihinde saat 14 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği'ne teşekkür haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:53
  • Öğle
   13:18
  • İkindi
   16:45
  • Akşam
   19:22
  • Yatsı
   20:50
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı