ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale Belediyesi alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor

DHA
30.03.2017 - 13:07Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Belediyesi'nin kent içi trafiği düzenlemek, rahatlatmak, yaya ve araçlara daha iyi hizmet vermek için alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin (ÇOMÜ) yeni hizmet binaları ile yeni yapılan Adliye Binası’nın yer aldığı Barbaros Mahallesi'nin Şekerpınar ve Beldemiz bölgesinin gelişmesi nedeniyle bölgede nüfus ve araç hareketliliğini göz önünde bulunduran Çanakkale Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdi.

Teknik çalışmaları kapsamında bölgedeki çeşitli cadde ve sokaklarda alt ve üst yapı çalışması gerçekleştirilirken, yeni inşa edilen Adliye Binasının bulunduğu alandaki ulaşım akslarında da iyileştirme çalışmaları sürdürülüyor. Gerçekleştirilen çalışmalar ile birlikte kentin gelişen bölgelerindeki yaya ve araç trafiğinin de daha konforlu ve rahat bir şekilde sağlanması hedefleniyor.

ÇANAKKALE / DHA
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale Belediyesi alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale Belediyesi alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı