ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinin Büyük Başarısı

IHA
11.09.2015 - 17:54Son Güncelleme :

ÇANAKKALE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMENLERİNİN PROJELERİ, ÖRNEK PROJELER ARASINA GİRDİ.

IHA

Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesinden dört seminer tebliği Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün örnek projeleri arasına girdi.
Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesinden dört seminer tebliği Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün örnek projeleri arasına girdi. Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün 2015 Haziran Döneminde planladığı Mesleki Çalışma Programı çerçevesinde tüm Anadolu İmam Hatip Liselerinde olduğu gibi Çanakkale’de de 15-19 Haziran tarihleri arasında yapılan müzakereler sonucu Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesinden dört seminer tebliği Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün örnek projeleri arasına girdi. Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri ile il merkezindeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri tarafından Haziran döneminde ikişer konu hazırlanarak tebliğ şeklinde sunuldu. Müzakereleri yapılmış olan çalışmalar Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne gönderildi. Eylül 2015 Mesleki Çalışma Programına Fizik Öğretmeni Macide Engin’in “Fizik Dersi Öğretimi Sürecinde Materyal Kullanımı” ve “Fizik Dersi Öğretimi Sürecinde Bir Yöntem Veya Tekniğin Belli Bir Konunun Öğretiminde Uygulanışı” konulu iki tebliği ile Edebiyat Öğretmeni Filiz Turan’ın “Öğretim Strateji, Yöntem Ve Teknikleri” ve yine Edebiyat Öğretmeni Ayşe Özbek’in “Sınıf Yönetimi Ve Öğrencilerle Etkili İletişim, Sosyal Kültürel Etkinlikler Ve Eğitim Sürecine Etkileri” konulu tebliğleri örnek tebliğ olarak Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Web sayfasına girdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinin Büyük Başarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2015 tarihinde saat 17 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinin Büyük Başarısı haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:39
  • Guneş
   07:18
  • Öğle
   13:11
  • İkindi
   16:16
  • Akşam
   18:42
  • Yatsı
   20:09
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı