Ege Haberleri

EGE

  Can Dündar okurlarıyla buluştu

  Buket YETİŞSİN / DİDİM, (Aydın) (DHA)
  09 Ağustos 2012 - 11:21Son Güncelleme : 09 Ağustos 2012 - 11:20

  Didim'de devam eden 8. Altınkum Yazarlar Festivali'ne konuk olan gazeteci-yazar ve TV Yapımcısı Can Dündar, okurları ile buluştu.

  Didim Belediyesi'nin sponsorluğunda düzenlenen festivalin konuklarından biri de gazeteci-yazar ve TV Yapımcısı Can Dündar oldu. Dündar, Altınkum Yalı Caddesi'nde açılan stantta başta son kitabı “Aşka Veda” olmak üzere kitaplarını okurları için imzaladı. Sevenleri stant önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Standı ziyaret eden Didim Belediye Başkanı CHP'li Mümin Kamacı da, Dündar'ın çok yorulacağını belirtti. Kamacı, “Didimliler sizi çok bekledi. Buna değer bir kuyruk görüyorum. İlçemize gelerek festivalimizi zenginleştirdiğiniz için teşekkür ederim” dedi. Can Dündar da, Didim'in çok canlı olduğunu belirterek, “Böylesine güzel bir yazlık bölgede okurlarımla buluşmaktan mutluluk duydum. Teşekkür ederim” diye konuştu. Ardından Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Dündar'a plaket verdi.

  GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

   Ünlü gazetecinin okuru olan 67 yaşındaki işçi emeklisi Sevim Öncü, Can Dündar'ı karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. Ağlayarak Can Dündar'a sarılan Öncü, “Sizi görünce cezaevindeki gazeteciler aklıma geldi. Ülkem için endişeliyim” dedi. Dündar ise Öncü'yü sarılarak teselli etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı