Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Can Bey'in ithal arkadaşları

W Otel’deki hafta sonu partisine Can Akçay da katıldı.

Can Bey’e iki kız arkadaşı eşlik ediyordu. ıçeride Sezai Taşkent, Malkoç ve Tarkan Sualp kardeşlerle buluşan Akçay, kız arkadaşlarıyla internetteki arkadaşlık sitelerinden birinde tanışmış ve ıstanbul’a davet etmiş.

Berlin çıkarması        

ıstanbul Modern, modern ve çağdaş sanat eserlerind en oluşan koleksiyonunu ilk kez Avrupa’nın en önemli sanat merkezlerinden biri olan Berlin’de sergiliyor. Berlin-ıstanbul 20. Yıl Kardeş şehir etkinlikleri çerçevesinde planlanan “Next Wave” projesine davet alan ıstanbul Modern, yenilenen koleksiyonunu 12 Kasım 2009-17 Ocak 2010 tarihleri arasında Berlin’in en önemli sanat mekânlarından Martin Gropius-Bau’da sergileyecek. ıstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı, ıstanbul Modern’in, ülkemizde üretilen sanatın küresel dünyada evrensel bir anlam taşıdığını göstermek gibi önemli bir misyonu üstlendiğini belirtti.

Ünlü piyanist Antik’te 

Piyanist Gülsin Onay, Antik A.ş’de konser vermek için bu hafta Türkiye’ye geliyor. Londra’da yaşayan dünyaca ünlü piyanist, 23 Kasım’da Antik A.ş’nin Maçka’daki binasında bir resital verecek.  
Antik A.ş’nin sahibi Nurcan-Turgay Artam çifti, ünü 5 kıtada 56 ülkeye yayılan, Venezüela’dan Japonya’ya kadar dünyanın her yerinde konser veren devlet sanatçısı unvanlı Gülsin Onay’ı dinlemek isteyenlerin şimdiden kendilerine yer ayırttıklarını belirtti.

Zor okuyor    

Hollanda Kraliyeti’nin ıstanbul Başkonsolosluğu, Bilgi Üniversitesi’nin Santral ıstanbul Kampüsü’ndeki Otto Santral’de, Hollandalı teknik direktör Frank Rijkaard ve antrenör Johan Neeskens için bir ‘hoş geldiniz’ partisi düzenledi.
Önceki geceki partiye Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve  yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel de katıldı.
Davette telefonuna mesaj gelince  Adnan Bey, mesajı okumak için yakın gözlüklerini takmak zorunda kaldı.

Mutluluklar

Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından işadamı Metin Aşık ve eşi Hülya Aşık’ın kızları Eda Aşık, Kuruçeşme Les Ottomans Otel’de düzenlenen nikâh töreniyle önceki gece ıbrahim Özçelik ile evlendi. Eda Aşık’ın şahitliğini Esra-Bora Yılmaz ile Murat Cevahir, damat Özçelik’in şahitliğini ise Esra-Murat Aşık çifti yaptı.

Doğulu ile öğleden sonra

Akaretler’de yeni açılan W Kitchen adlı restoranda her cumartesi öğleden sonra Ozan Doğulu müzik yapacak.

Yaşam gelişim merkezi

ınci Soydan ve Liana Pesah’ın ortak olarak açtıkları “Yaşam Gelişim Merkezi” Bebek semtinde hizmete girdi. Fotoğraflama cihazı ile bilgisayar ortamında aura ölçen bir sistemle aurasını ölçtüren Özge Ulusoy, aynı zamanda cilt bakımı ve masaj da yaptırdı.

Pınar’a destek

Etiler Konak Gazinosu’nda sahneye çıkan Pınar Eliçe’yi ilk gecesinde adının aşk dedikodularına karıştığı Mehmet Çelik yalnız bırakmadı. Pınar Eliçe, yaz aylarında Mehmet Çelik’in bir kadınla görüntülenmesi üzerine ilişkiyi bitirmiş ve ‘Gazetede birlikte fotoğraflarınızı gördüm. Senin göğüslerin bile o kadının sarkık memelerinden güzel görünüyordu Mehmetciğim’ demişti.

En çok Çağdaş eğlendi

Geçtiğimiz gece Akaret-ler’deki W Otel’de parti vardı. Partiye Özlem Önal, kız kardeşi Özben ve eşi Çağdaş Yüksel’le birlikte geldi. Gece-
nin en çok eğlenen ismi ise Çağdaş Bey’di. Kapının önünde arabalarını beklerken bile müziğe kendini kaptırmış, sokakta eğlenmeye devam ediyordu.

Bolluca Çocuk Köyü yararına

Ulus 29, geçtiğimiz akşam Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın Bolluca Çocuk Köyü’ne gelir sağlamak amacıyla düzenlediği yardım yemeğine ev sahipliği yaptı. Vakfın icra kurulu başkanı Yıldız Aron ve faal üyesi Zafer Kozanoğlu, konuklarla yakından ilgilendi.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI