« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Campbell liste başı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzon’un siyahi futbolcusu, Fener’in golcü adayları arasında favori


Baliç'i sattıktan sonra yeni golcü arayışına giren Fenerbahçe, Beşiktaş'ın da talip olduğu Campbell'a kancayı taktı. Sarı lacivertliler, Teknik Direktör Rıdvan Dilmen'in onayı çıkarsa Trabzonspor'un satış listesine koyduğu İngiliz'e talip olacaklar.

Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe de Trabzonspor'un gözden çıkararak satış listesine koyduğu Campbell'e kancayı taktı.

Elvir Baliç'i Türk futbol tarihinin rekorunu kırarak 19.2 milyon dolara Real Madrid'e satan ve kasasını dolduran Fenerbahçe, yeni bir golcü konusunda aceleci davranmıyor. Yöneticiler TSYD Kupası'nın ardından Rıdvan Dilmen'in vereceği rapora göre hareket edeceklerini ve gerek görülürse transfer yapacaklarını belirtiyor. Ancak Fenerbahçe, Dilmen'in raporunu beklerken olası isimlerin listesini çıkarmaktan da geri durmuyor.

<ı>TÜRKİYE'YE TANIYACAK

Yerli golcüye sıcak bakmayan sarı lacivertliler liste çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde sürdürüyor. Yöneticiler, eğer yabancı golcü alınacaksa tercihini Türkiye liglerini yakından bilen ve uyum zorluğu çekmeyecek bir isimden yana kullanmak istiyor. Sızan haberlere göre ise bu gizli listede ilk sırada Trabzonspor'un sorun yaşadığı Kevin Campbell var.

<ı>TRABZON SATACAK

Trabzonspor Kulübü, sezon ortasında Everton'a kiralık verdiği Campbell'ı satış listesine koydu. Eski kulübü Everton, 3 milyon sterline sattığı yıldızını aynı fiyata almak istiyor. Ancak Trabzonspor 3.5 milyon sterlinde ısrar ediyor. Fenerbahçe Kulübü, Everton ile Trabzonspor arasında inatlaşmaya neden olan futbolcuyu gözlüyor ve uygun koşullar sağlanırsa almayı planlıyor.

<ı>YILMAZ ESNEK

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da Campbell konusunda esnek. Başkan, ‘‘Campbell için istediğimiz rakam belli. Bu parayı kim verirse Campbell'ı o alır’’ diyor.

Moshoeu'nin sözleşme imzalamasından sonra yabancı sayısı 5'e çıkacak olan Fenerbahçe, Campbell'ın alınması durumunda Dimas'ı göndermeyi de planlıyor.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler