DENİZLİ HABERLERİ

Çameli standı, üçüncü oldu

DHA
26.03.2017 - 16:13Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ'nin Çameli ilçesinin doğal güzelliklerinin tanıtılması amacıyla, belediyesinin Antalya'daki City Expo Fuarı'nda açtığı stant, 'En İyi Stant Tasarımı Yarışması'nda üçüncü oldu.

Çameli Belediyesi 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenen Antalya City Expo Antalya Şehircilik ve Teknolojileri fuarında stant açtı. Stantta ilçenin tarım, turizm ve doğa sporlarıyla ilgili katılımcılara tanıtıldı. Stantta ayrıca Çameli Üreten Kadınlar Derneği'nin dokuma tezgahı ve el işi ürünleri sergilendi. Fuarda meşhur Çameli cevizi de ikram edildi. Fuarda, belediyeler arasında 'En İyi Stant Tasarım Yarışması' da düzenlendi. Sosyal medya üzerinden yapılan yarışmada en çok beğeni alan stantlar derecelendirildi. Çameli Belediyesi'nin hazırlamış olduğu stant Konyaaltı Belediyesi ile Konya Büyükşehir Belediyesi'nin ardından üçüncü oldu. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, fuarda ikinci kez yer aldıklarını, bu tür organizasyonların ilçenin tanıtımı için oldukça faydalı olduğunu ifade ederek, "Yerli ve yabancı turistlerin de yer aldığı Antalya City Expo Fuarı ilçemizin turizminin canlandırılması adına çok önemli. Açtığımız stantla ilçemizi en iyi şekilde temsil ettik. Çameli'nin tarihi ve doğal güzellikleriyle turistik alanlarını katılımcılara tanıttık. Standımız en iyi stant tasarım alanında üçüncü oldu. Dereceye girdiğimiz için mutluyuz " dedi.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Çameli standı, üçüncü oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 16 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çameli standı, üçüncü oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı