Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Camarauli dönüyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yılmaz Vural'ın, ‘‘Kadromda yeri yok’’ dediği Gürcü futbolcuya yönetimden, ‘‘Geri dön’’ çağrısı yapıldı. Asbaşkan Hikmet Onur, Camarauli'yi telefonla arayarak, ‘‘Seni yine aramızda görmek istiyoruz’’ dedi.

Trabzonspor yönetimi, haftalardır bordo mavili takımda kalıp kalmayacağı sorun haline gelen Gürcü oyuncusu Camarauli'ye uçak bileti göndererek, ‘‘Geri dön’’ çağrısı yaptı.

Daha önce 500 bin dolar bonservis bedeli karşılığı Avrupa'da bir kulübe gitmesi için izin verilen Camarauli, Danimarka'nın Brondby takımıyla anlaşmaya varmıştı. Gürcü oyuncunun transferine kesin gözüyle bakılırken Trabzonspor Asbaşkanı Hikmet Onur, Camarauli'yi telefonla arayarak, ‘‘Seni yeniden aramızda ve takımla beraber görmek istiyoruz’’ dedi. Camarauli'ye Tiflis'den Trabzon'a dönüşü için de uçak bileti gönderildi.

Asbaşkan Hikmet Onur, gelişmeler nedeniyle Camarauli'nin Trabzonspor'un bir futbolcusu olduğunu belirterek şunları söyledi: ‘‘Kendisine daha önce, transferi konusunda izin vermiştik. Fakat gelişen şartlar içinde kalmasının daha yararlı olduğunu düşünmeye başladık. Camarauli'nin yeniden takıma kazandırılacağına inanıyoruz. Oynayıp, oynamaması tabii ki, teknik kadronun bileceği iş.’’

Camarauli'nin dönüşüne karar verilmesinde Başkan Mehmet Ali Yılmaz'la Genel Menacer Özkan Sümer'in olumlu görüşlerinin büyük rol oynadığı öne sürüldü.

Asbaşkan Onur'un, Trabzon'a çağırdığı Camarauli'nin önce kabul etmediği, daha sonra ise kendisine güvence verilmesiyle ikna olduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler