Teknoloji Haberleri

  Call of Duty'e kadın askerler geliyor!

  Hürriyet Haber
  03.05.2017 - 07:41 | Son Güncelleme:

  Sene sonunda piyasadaki yerini alacak olan Call of Duty: WWII'nin Multiplayer modunda kadın askerlerin olacağı resmi olarak doğrulandı!

  Activision'un dağıtımını üstlendiği ve bu seneki Call of Duty oyunu olan World at War II'nin geliştiricisi olan Sledgehammer Games'in ortak kurucularından Michael Condrey, kişisel Twitter hesabı üzerinde Call of Duty: WWII'nin Multiplayer modunda kadın askerlerin olacağını doğruladı.

  Bunun dışında İkinci Dünya Savaşı'nda kadın askerlerin de verdiği mücadelenin de anlatılacağı beklenen bu oyunda, kadın askerlerin hem hikaye, hem de Multiplayer modda büyük bir öneme sahip olacağı belirtildi.

  Oyunun Multiplayer modunda, geliştirici şirketin bir önceki oyunu olan Call of Duty: Advanced Warfare'a göre daha farklı bir işleyiş olacak. 

  Call of Duty oyunlarında kadın askerler bir yenilik ya da bir ilk olmayacak. Bir önceki Call of Duty oyunlarında da kadın askerler görmüştük ancak yeni oyunda bu askerler, daha önemli bir yere sahip olacak.

  Call of Duty: WWII, 3 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak. (shiftdelete)

  Call of Duty WW2nin ilk fragmanı geldi
  Call of Duty WW2'nin ilk fragmanı geldi!
  Call of Duty, İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüyor
  Call of Duty WW2 geliyor! İşte oyundan ilk görüntüler
  Etiketler: oyun , call of duty wwII
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı