« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çalışmayana acıma

Beşiktaş Kulübü Başkanı Demirören, Tigana ve menajer Ekşi ile bir araya geldi. Demirören, "Oynamayan oyuncunun göz yaşına bakılmayacak. Gerekirse birkaç oyuncu gönderebiliriz" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, genel menajer Mehmet Ekşi ve teknik direktör Jean Tigana ile yaptığı toplantıda gelecek sezon için alınacak oyuncuların listesini istedi.

Önceki akşam Rixos Tatil Köyü’nde toplantı yapan Demirören, "Parasal hiçbir sorunumuz yok. Alınmasını istediğin oyuncuların listesini verirsen gerekeni yaparız. Antalya kampında yer alan futbolcuların performansları konusunda geniş çaplı bir rapor istiyorum. Oynamayan oyuncunun göz yaşına bakılmayacak. Gerekirse birkaç oyuncu gönderebiliriz" dedi.

Babadan maddi destek

Efes Cup finalinde Galatasaray’ı yenmenin takıma moral kazandırdığını ifade eden Demirören, yarın İstanbul’a gelerek Fransız teknik direktör Jean Tigana ile geniş çaplı bir toplantı yapacağını belirtti. Bu arada Beşiktaş Kulübü’ne unutulmaz hizmetleri olan Demirören’in babası Erdoğan Demirören ise takıma takviye gerekli olması halinde her türlü desteği vereceğini söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler