İZMİR HABERLERİ

Çalışmalarını ve projeleri anlattı

DHA
29.03.2017 - 12:42Son Güncelleme :
DHA

MUHTARLAR ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, hayata geçirdiği ve planladığı projelerini anlattı.
Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, belirli zaman aralıklarında kentteki esnaf, sanayici, işadamı, muhtar, genç ve vatandaşlarla toplantılar yapıyor. Başkan Şenol, son olarak iki farklı toplantıda mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ile birim müdürlerinin de katıldığı kahvaltıda Başkan Şenol hayata geçirdiği çalışmalar ve planladığı projeler hakkında sunum yaptı. ‘Ortak akıl, katılımcı yönetim’ anlayışına vurgu yapan Başkan Şenol, toplantıda muhtarlar ve STK temsilcilerinden gelen sorun, öneri ve istekleri tek tek ele aldı. Katılımcılardan gelen fikir, öneri ve istekleri ilgili başkan yardımcısı ve birim müdürüne not aldıran Şenol, talepleri en kısa sürede sonuçlandıracağını söyledi.
Geride kalan görev süresi boyunca hayata geçirdiği çalışmalar ve planladığı projeler hakkında katılımcılara bilgi veren Başkan Şenol, Gaziemir’in geleceğini planlarken her kesimin görüşlerini almak için bu tür toplantılar düzenlediğinin altını çizdi, şunları söyledi: "Kentlerin yönetimi sadece belediye başkanına bırakılacak kadar basit bir iş değildir. Her kesin yaşadığı kente maddi-manevi borcu vardır. Bu yüzden herkes yaşadığı kentin yönetimine ortak olmalı. Biz de Gaziemir’in geleceğini planlarken yanımızda olmanızı; öneri, istek ve projelerinizle kentin gelişimine katkı koymanızı istiyoruz. Bu kentte yaşayan herkesin Gaziemir’in yönetimine katılmalarını bekliyoruz. Hep beraber çalışıp fikir üreterek bu kenti daha da güzel yerlere taşıyacağız. İnsanlar güzel hizmetler hak ediyor, yapacak daha çok işimiz var."
İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Çalışmalarını ve projeleri anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çalışmalarını ve projeleri anlattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı