ANTALYA HABERLERİ

Çalışan Eller Sergisi açıldı

DHA
27.04.2017 - 11:50Son Güncelleme :
DHA

 

Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) - ANTALYA'nın Kaş İlçesi'nde 3'üncü Çalışan Eller Sergisi açıldı.
Ağullu Mahallesi Şehit Öğretmen Ali Boşgelmez Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen 3'üncü Çalışan Eller Sergisi, Kaş Kültürevi'nde açıldı. Serginin açılışını, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan ve Şehit Öğretmen Ali Boşgelmez Ortaokulu resim öğretmeni Derya Özgür yaptı. Sergide, öğrencilerin yaptığı heykel, resim ve seramik eserlerin soyut çalışmalarla suluboya, karakalem, çizgi ve nokta çalışmalarından oluşan yaklaşık 80 tablo yer aldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan, "Eğitim yalnızca bilgileri öğrenmek, testleri çözmek değildir. Eğitim, sanatla, sporla bütünleşince amacına ulaşır. Sanat, eğitimin en önemli parçasıdır. Öğrencilerimiz, eğitimin sanat yönünü yaptıkları bu çalışmalarla göstermiş. Duygularını, yaşadıklarını sanatla ifade etmişler. Dünyaya farklı bir gözle bakmışlar. Dileğim bu eserlerin tüm Kaşlılar tarafından görülmesi" dedi.
Konuşmanın ardından serginin açılışı yapıldı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Çalışan Eller Sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çalışan Eller Sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı