« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çalımbay'ın düşüncesi 3 puan

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 22 Kasımda sahalarında yapacakları Ankaragücü maçını kazanmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanma hedeflerinden bir sapmanın söz konusu olmadığını belirterek, bu kupa için ideal kadroyla mücadele edeceklerini kaydetti.

Eskişehirspor'un ligde ve kupada iddialı bir takım olduğunu ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu: "Türkiye kupasında iyi bir gruptayız. Kimsenin kimseye üstün olmadığı bir grupta bulunuyoruz. Kupada sahamızda yapacağımız bütün maçları kazanıp, deplasmanlardan puan alarak gruptan çıkmaya planlıyoruz. Ligin ilk yarısını iyi yerde bitirmek istiyoruz. İkinci yarıda bütçemize uyan iyi oyuncuları transfer etmek istiyoruz. Hafta sonu sahamızda yapacağımız Ankaragücü maçını kazanmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Ankaragücü yaşadığı sorunlardan etkilenmeyeceğiz. Ankaragücü maçından mutlaka üç puan almamız gerekiyor."

Çalımbay, Ümit Karan'ın Ankaragücü maçından oynamasının henüz netleşmediğini, Bülent Ertuğrul'un ise forma giyemeyeceğini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler