« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çalımbay: İnşallah kötü gidişe son vermişizdir

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, UEFA Kupası'nda 4-1 kazandıkları Malmö FF maçının ardından Samsunspor karşısında oyuncularının iyi mücadele ettiğini belirterek, ”Samsunspor'u yendik. Bu şekilde inşallah kötü gidişe artık son vermişizdir” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rıza Çalımbay, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, Malmö FF maçında mücadeleci bir oyun sergilediklerini hatırlatarak, “Malmö maçından 2 gün sonra Samsunspor maçına çıktık. Bu maçta da iyi mücadele ettik. Bizim için bugün galibiyet önemliydi. Şanssız gidişe inşallah son verdik. Geçen sezon 17 maçta başarı gösterdik. Sezona da iyi başladık. Ancak daha sonra düşüş oldu. Şimdi yeniden çıkışa geçmek istiyoruz” diye konuştu.

Lige verilen arayı iyi değerlendirmek istediklerini vurgulayan Çalımbay, “Bu 15 günü çok iyi değerlendireceğiz. Yaptığımız maçlarda basit goller yedik. Verilen arada bunları telafi etmeye çalışacağız. Bunun yanında diğer eksikliklerimizi de tamamlama gayretinde olacağız” dedi.

Bu arada Çalımbay'ın basın toplantısını kısa tutması ve basın mensuplarının soru yöneltmesini beklemeden toplantı odasından ayrılması dikkati çekti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.