« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çalımbay: İddiamız devam ediyor

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da kupada iddialarının devam ettiğini belirterek, ligde de kupada da ellerinden geleni yaparak sonuna kadar gideceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Olmayan bir pozisyonda gol yediklerini savunan Çalımbay, eksik bir kadroyla Antalya'ya geldiklerini, ama oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu kaydetti.

Youla'nın kadro dışı bırakılmasını da değerlendiren Çalımbay, “Türk futboluna kırgınım. Futbolcu ve teknik direktör olarak yaklaşık 25 yıl Türk futboluna hizmet ettim. Bir futbol takımını yalnız bırakıp, takımına ihanet etmesine rağmen, bazı kesimler Youla'ya prim tanıyorlar” dedi.

Youla'yı kendisinin kadro dışı bırakmadığını anlatan Çalımbay, Youla'nın yönetim tarafından Antalyaspor maçı için kampa çağrılmasına rağmen, tesislere gelmediği için yönetim kararıyla kadro dışı bırakıldığını belirterek, “Bazılarının beyni bunu anlamadı. Kendini bilmez bir insana nasıl böyle prim veriyorlar, ben bunu anlamıyorum” diye konuştu.

Antalyasporlu taraftarların maç sırasında Youla lehine tezahüratta bulunmasına da sitem eden Çalımbay, yarın basın toplantısı düzenleyeceğini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz