Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çaldılar ama götüremediler

  Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
  12.05.2008 - 14:34 | Son Güncelleme:

  Denizli'de bir iş merkezine giren hırsızlar çaldıkları 160 kilogram ağırlığındaki çelik kasayı otomobile koymak isterlerken düşürdü. Paniğe kapılan hırsızlar, çelik kasayı yolun ortasında bırakıp kaçtı.

  ÇALDIKLARI ÇELİK KASAYI GÖTÜRDÜLER

  Dün gece Çaybaşı Mahallesi 1583 Sokak'ta bulunan Tavaslı Apartmanı'nın ikinci katında bulunan müteahhit Zeki Abbak'ın ofisine giren hırsızlar tarihi halıyla 160 kilogram ağırlığındaki çelik kasayı çalarak apartmandan indi. Görgü tanıklarının ifadesine göre çalıntı bir otomobille soyguna gelen kimliği belirsiz kişiler, kasayı otomobile koymak isterken düşürdü, paniğe kapılarak kaçtı. Polis, sabaha karşı önce soygunda kullanılan çalıntı otomobili terk edilmiş buldu. Ardından yolun ortasındaki çelik kasa bulundu.

  Sabah işine geldiğinde kasasını yolun ortasında bulan müteahhit Zeki Abbak, “Ofisimde babamın dedesinden kalma tarihi bir halı vardı. Bu halı benim için çok değerli. Eğer, hırsızlar halımı getirirse bin dolar para vereceğim” dedi. Abbak, çelik kasanın içinde sadece pasaportuyla bazı evrakının olduğunu sözlerine ekleyerek, “Hırsızlar çelik kasada para olduğunu düşünmüş. O kadar ağır kasayı apartmanın ikinci katından nasıl indirdiler bilemiyorum” diye konuştu.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı