ADANA HABERLERİ

Çakmak: "Kısır Çekişmeler Yerine TÜRSAB’a Yakışır Seçim Olsun"

IHA
09.09.2015 - 14:43Son Güncelleme :

TÜRSAB BAŞKAN ADAYI EMİN ÇAKMAK

IHA

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı Emin Çakmak, Aralık ayında yapılacak TÜRSAB seçimlerinin kısır çekişmeler yerine TÜRSAB’a yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesini istedi.
TÜRSAB Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Çakmak, yaptığı açıklamada, terörü şiddetle kınadı.
2012 yılında başlattıkları ‘’Türsab Hepimizin’’ hareketi nin 2013 yılında Türsab 21. Genel Kurul Seçimleri’nde üyelerin teveccühü ile yüzde 44 oy aldıklarını hatırlatan Çakmak, şunları kaydetti:
"Şahsım ve Türkiye’nin dört bir tarafında, mesleğimizin farklı kollarında faaliyet gösteren ekip arkadaşlarım 3 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin dört bir yanındaki meslektaşlarımızı dolaşıp temaslar kurmaktadır. Bu süreç içerisinde üyelerimizin sorunlarını yerinde dinleyip, konusunda uzman olan, hükümetlerle birlikte çalışmış aralarında emekli turizm müsteşarının da bulunduğu, hukukçular ve finans konusunda uzman danışman kadromuz ve ekip arkadaşlarımızla istişare ettik. Bu istişareler sonucunda tespit edilen sorunların çözüm önerileri ve yöntemleri beraber belirlendi ve meslektaşlarımızla seçim beyannamemiz vasıtasıyla paylaştık" dedi.
"MESLEKTAŞLARIMIN İLGİSİNDEN GURUR DUYDUM"
1992 yılında kurulan aile şirketleri “Hello Turizm Seyahat Acentesi A.Ş’de” 20 yılı aşkın bir süredir seyahat acentacılığı mesleğini icra ettiğini belirten Çakmak, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak; vergisini Türkiye Cumhuriyeti devletine ödeyen, Türk örf ve adetlerimize, etik ve ahlak kurallarına bağlı olarak yaşayan her birey gibi ben de onur duyuyorum. Mesleğimi icra ederken ülkemizin dört bir köşesini tanıtmaktan duyduğum haz, seçimler dolayısıyla ofislerinde ziyaret etmekten onur duyduğum 81 il 50 ilçemizdeki saygıdeğer meslektaşlarımızla yapmış olduğum ziyaretlerde tarafıma gösterilen tevazu ile taçlandığını gurur duyarak belirtmek isterim" diye konuştu.
"GENEL KURULA KATILIN"
"Tüm meslektaşlarımızı 2015 Aralık ayında yapılacak olan Türsab Genel Kurul ve Yönetim Kurulu seçimlerine katılmaya davet ediyorum" diyen Çakmak, şöyle devam etti:
"Adaylıklarını açıklayan; 18 yıl başkanlık yapan mevcut Türsab Yönetim Kurulu Başkanı ile 8 yıl Türsab Genel Sekreterlik ve 2. Başkanlık düzeyinde Yönetim kurulu üyesi olan değerli meslektaşlarımızı görev aldıkları süre boyunca çözemedikleri sorunlarımızdan dolayı müsterih olmalarını rica ediyorum. Türsab Hepimizin diyerek Türkiye’nin dört bir köşesindeki meslektaşıyla kucaklaşan, meslektaşının sorununu sorunu edinen, kurumlar nezdinde bu sorunları çözecek diyaloga ve kararlılığa, bilgi ve tecrübe birikimine, azim ve güce sahip olduğumuzu bilmelerini isterim.
Ülkemizin yangın yerine döndüğü şu zamanlarda; değerli meslektaşlarımızın birbirleriyle kavga etmek yerine, çamur at izi kalsın düşüncesinden uzaklaşarak, kısır çekişmeler içine girmeden, bunca zamandır çözemedikleri sorunlarımızı şimdi nasıl çözeceklerine dair projelerini meslektaşlarımıza anlatma yolunu izleyip; sektörümüze ve Türsab’ımıza yakışır asil bir seçim süreci içinde olmalarını tüm meslektaşlarım adına istirham ediyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Çakmak: "Kısır Çekişmeler Yerine TÜRSAB’a Yakışır Seçim Olsun" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Eylül 2015 tarihinde saat 14 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çakmak: "Kısır Çekişmeler Yerine TÜRSAB’a Yakışır Seçim Olsun" haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   05:09
  • Guneş
   06:44
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:40
  • Akşam
   18:04
  • Yatsı
   19:28
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı