« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Çakır' Judo Federasyonu Yönetim Kurulu'nda

Kurtlar Vadisi'nin ”Çakır”ı Oktay Kaynarca, Judo ve Kuraş Federasyonu Yönetim Kurulu'nda görev aldı. İzlenme rekorları kıran dizide canlandırdığı “Çakır” rolüyle gündeme gelen Oktay Kaynarca, bu sert rolünün ardından, şimdi de sertliğiyle bilinen bir spor dalı olan Judo'nun yöneticisi oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kurtlar Vadisi dizisinin ardından da gündemde olan tiyatro ve sinema oyuncusu Oktay Kaynarca'nın katılımıyla, spor dallarının tanıtımı için farklı projeler geliştireceklerini anlatan federasyon başkanı Yusuf Yıldırım, sanatçının Judo'ya çok önemli katkılar sağlayacağı görüşünde olduğunu söyledi.

Oktay Kaynarca'nın spor branşları adına, 6 aydır üstünde çalıştığı önemli projeleri olduğunu bahseden Yıldırım, “Yönetimimizde görev alan sanatçımızın Türk Judo sporuna vereceği katkı, hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Oktay Kaynarca, Judo sporunun da değişmez bir parçası olacak. Kendisiyle birlikte sporumuzun geleceği açısından süreklilik sağlanacaktır. Judo adına özerklikle birlikte başlayan bu milatta, sevilen sanatçımızın etkisiyle de farklılıklar, güzellikler ve başarılar yaşanacaktır” diye konuştu.

Öte yandan, Kaynarca'nın üzerinde çalıştığı projeleri arasında Judo sporunu ön planda tutan, televizyonlara yönelik bir çalışma olduğu da öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz