ZONGULDAK HABERLERİ

Çakan Destek Turuna Çıktı

IHA
29.10.2015 - 17:55Son Güncelleme :

ZEKİ ÇAKAN DESTEK TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

IHA

MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarını Zonguldak il merkezinde sürdürmeye devam ediyor.
Eski Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı, MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla Zonguldak İl Merkezindeki çalışmaları dolayısıyla seçim otobüsünde eline mikrofon alarak hem Zonguldaklıların Cumhuriyet Bayramını kutladı ve Pazar günü yapılacak olan seçimler için destek istedi.
Çakan’ın seçim destek gezisine, İl Başkanı Hamdi Ayan, Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy ile partililer eşlik etti. Çakan’ın destek turu Zonguldak’ın tüm mahallerinde devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Çakan Destek Turuna Çıktı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çakan Destek Turuna Çıktı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı