Gündem Haberleri

  Cahide'den suşiye

  Hürriyet Haber
  18.11.2009 - 12:41 | Son Güncelleme:

  Bu akşam göbekte suşi yemeye gidenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Son olarak gece kulübü Cahide'de sahne alan Müslüm Baba, bu kez Nyotaimori usulüyle suşi yiyenlere şarkı söyleyecek

  Göbekte suşi / Foto Galeri

  Çok geçmedi üzerinden. Tüm Türkiye adeta tek bir şeye kitlendi. Her gazete, her internet sitesi, her televizyon programı, mutlaka bir kez "masaya yatırdı." Hiç uzatmadan anımsatalım: Göbekte Suşi Artık Türkiye'de!

  İki hafta önce gündeme bomba gibi düşen haberle İstanbul'daki bir eğlence mekanında Nyotaimori usulüyle suşi yenebileceği duyurulmuştu. 18 yaşından büyük olmak, 350 dolara sahip olmak ve önceden rezervasyon yaptırmış olmak bu deneyimi yaşamak için yeterli denilmişti.

  MÜSLÜM BABA DA YİYECEK

  Şimdi, göbekte suşi deneyimini biraz şenlendirmek isteyenler, gözlerini dört açsın! Esin Övet'in köşesinde yazdığına göre, yarın akşam Nyotaimori usulüyle suşi  yenilebilen Garden 74 adlı mekanda, Müslüm Gürses sahne alacak. 200 TL'den başlayan fiyatlarla kadın üzerinden suşi yiyenler, diğer bir taraftan da kısa bir süre öncesine kadar Cahide'de sahneye çıkan Müslüm Gürses'i de dinleyecekler. Tabii bu farklı deneyimi Müslüm Gürses de yaşayacak. Çünkü Müslüm Baba'ya konser öncesinde suşi ikram edilecekmiş!

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı