« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çağlar'la devam

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Göztepe A.Ş. Başkanı Hamdi Türkmen, Teknik Direktör Ali Çağlar'ın yeni sezonda da takımın başında kalacağını açıkladı. Çağlar, yine Antrenör Mustafa Fedai'yle çalışacak.

SÜVARİ DÖNEMİ GİBİ Göztepe A.Ş. yönetimi, Ali Çağlar'ın önümüzdeki sezon da takımın başında kalmasını kararlaştırdı. Çağlar'ın Vanspor maçından sonra imza atacağını belirten Başkan Hamdi Türkmen, ‘‘Göztepe, bu güne kadar Ege'nin F.Bahçesi gibiydi. Artık Göztepeliler'in Göztepesi olacak. Adnan Süvari dönemindeki Göztepe'yi yaratmak için ilk adımı attık. Çağlar'a güveniyoruz’’ dedi.

YÜKSEL CAN DEVAM Gözte- pe'ye hem futbolcu, hem de teknik adam olarak uzun yıllar hizmet veren Çağlar'ın başarılı olacağına inandıklarını belirten Türkmen, ‘‘İçimizden biri. Kendisiyle konuştuk. Göztepe'ye teknik patronluk yapmaktan gurur duyacağını söyledi’’ diye konuştu. Çağlar'ın yardımcılığını Mustafa Fedai sürdürecek, Menajer Yüksel Can da görevine devam edecek.

GENÇLERE TATİL YOK Cem, Tunay, Olgay, K.Burak, İbrahim, Emre'nin yanı sıra PAF'tan alınacak birkaç genç oyuncunun tatil yapmayacağını, 13 Ağustos'a kadar Gürsel Aksel Stadı'nda antrenmana çıkacağını belirten Türkmen, ‘‘Teknik kapasitelerini geliştirip, güç toplayacaklar. Çağlar'la anlaşmamız ve gençlere uygulanacak programla, 1.Lig mücadelesi verecek Göztepe'nin omurgası oluşacak’’ dedi.

REMZİ VE ŞEVKET Remzi için Trabzon, Beşiktaş ve Altay'dan ciddi teklifler geldiğini, Şevket'le de Trabzon, Kocaeli, Samsun'un ilgilendiğini vurgulayan Türkmen, şöyle konuştu: ‘‘Henüz rakam konuşulmadı. Göztepe'de hiç kimseyi zorla tutmayacağız. Gitmek isteyene kapımız açık. Libero, sağ kanat oyuncusunun yanı sıra orta saha ve forvete ikişer takviye yapmayı planlıyoruz.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz