Dünya Haberleri

DÜNYA

  'Cadı' Paris Hilton'u Türk hayranları bastı

  Hürriyet Haber
  02 Kasım 2009 - 15:44Son Güncelleme : 02 Kasım 2009 - 15:44

  ABD’de önceki gün kutlanan Cadılar Bayramı'nda Türk hayranlarının akınına uğrayan Paris Hilton, çareyi evine kapanmakta buldu.

  ABD’nin Kaliforniya eyaletinde faaliyet gösteren  Türk Amerikan Kadınlar Birliği (Turkish American Ladies League - TALL) tarafından Los Angeles Kıbrıs Fahri konsolosu Mehmet Mustafoğlu'nun Beverly Hills'deki, Paris Hilton’a komşu olan villasında düzenlenen cadılar bayramı partisine katılan Türkler, ünlü sanatçı Paris Hilton'un evinin balkonuna çıkarak çocuklara şeker dağıtması ve aralarında Pamela Anderson’ın da bulunduğu bazı ünlü konukların, cadılar bayramı partisi için ünlü sanatçının evine girmesi üzerine, Mustafoğlu'nun karşı komşusu olan Paris Hilton’ı görmek için evinin önüne akın etti.

  Partiye katılanların Paris'ın evinin önüne toplanmasıyla içeri kaçan Paris Hilton, davetsiz  Türk  konuklarının tüm  ısranına rağmen bütün gece evden çıkmadı. Paris Hilton’ın balkona çıkması için alkışlarla tempo tutan, kostümlü Türk konuklar gece boyunca Paris Hilton’ı yeniden dışarıya çıkartmayı başaramadı.

  Paris Hilton’ın  pembe renkli Bentley marka otomobilinin önünde fotoğraf çektiren  Türk konuklar ardından TALL'ın ev partisine geri dönerek eğlenmeye devam ettiler. Paris'in otomobilinden Bentley logosunu çıkararak isminin baş harfleri olan PH'yi logo haline getirmesi ise dikkat çekti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı