« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ç.Rizespor: Gol pozisyonlarını değerlendiremedik

Turkcell Süper Ligi'nde Gaziantepspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Çaykur Rizespor'da, kulüp genel kaptanı Yılmaz Zehiroğlu, rakipleri karşısında galibiyeti hak eden bir oyun ortaya koyduklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Zehiroğlu, maç boyunca istedikleri oyunu sahaya yansıttıklarını belirterek, “Galibiyeti hak eden bir oyun ortaya koyduk, ancak rakibimiz karşısında girdiğimiz gol pozisyonlarını istediğimiz gibi değerlendiremedik. 1-0 öne geçmemize rağmen farkı artırmamız gerekirken beklenmedik bir anda kalemizde gördüğümüz gol ile maçtan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldık” dedi.

Gaziantepspor gibi zorlu bir deplasmandan alınan bir puanın iyi olduğunu ifade eden Zehiroğlu, şöyle konuştu:
“Son 2 haftada topladığımız 4 puan ile futbolcularımız kendilerine olan güvenlerini kazandı. Artık futbolcularımız, sahaya daha güvenli çıkacaklar. Her geçen hafta performansımızın yükselerek devam edeceğine inanıyorum. Sezon başından bu yana iyi takım olduğumuzu söylüyorduk. Sadece üzerimizde kazanamama baskısı vardı. Bunu da son iki hafta topladığımız 4 puan ile attık. Artık Çaykur Rizespor olarak hak ettiğimiz üst sıralara tırmanmak istiyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz