« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ç.Rize'de, Malatyaspor'dan 3 puan alma hesapları

Çaykur Rizespor Genel Kaptanı Yılmaz Zehiroğlu, hafta sonu kendi sahalarında yapacakları Malatyaspor maçında, Malatyaspor maçını kazanarak ligde istedikleri çıkışı yakalamak istediklerini söyledi.

Rize (AA)
SON GÜNCELLEME

Zehiroğlu, yaptığı açıklamada, Malatyaspor ile yapacakları maçta her iki takımın da galip gelmek isteyeceğini, bu nedenle zorlu bir maç olacağını belirtti.

Lige verilen aranın futbolcular ile yeni teknik direktörleri Sakıp Özberk'in kaynaşması açısından olumlu geçtiğini ifade eden Zehiroğlu, ”Lige verilen arada hocamız hem takımı tanıma fırsatı hem de eksikleri tespit ederek gidermek için zaman buldu. Hocamız Malatyaspor maçına kadar takımdaki eksikleri gidermek için çalışmalarını sürdürüyor” dedi.
Malatyaspor maçının her iki takım açısından da ligin alt sıralarından kurtulmak için önem taşıdığını vurgulayan Zehiroğlu, ”Malatyaspor maçını kazanarak ligde istediğimiz çıkışı yakalamak istiyoruz. İyi futbol oynamamıza rağmen şu ana kadar istediğimiz sonuçları alamadık, ancak yeni hocamız ile yeni bir heyecan yakaladık. Bu heyecanı sahaya yansıtıp başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Zehiroğlu, Malatyaspor maçında taraftarın da takımı yalnız bırakmayacağına inandığını kaydederek, “Futbolcularımız taraftarın kendisine sahip çıktığını hissettiği an daha iyi oynayacaktır. İnanıyorum ki taraftarımız bu maçta takımı yalnız bırakmayacaktır. Bu maçı taraftarımızın desteği ile kazanacağız” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz