« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ç.Rize'de Kurtar ikinci yarıdan umutlu

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, ligin ikinci yarısında çok daha güçlü ve mücadele gücü yüksek bir takım izlettireceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kurtar, 26 Aralık'ta kampa katılan sporculara Kurban Bayramı'nda 2 gün izin vereceklerini belirterek, “Kampa ilk günden itibaren katılan sporcularımız iki günlük iznin ardından yeniden kampa katılacak. Yabancılar ve kampa geç katılan sporcular ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sakatlıklar ve yabancı oyuncuların kampa geç katılması nedeniyle tam kadro çalışma imkanını çok az yakaladıklarını kaydeden Kurtar, şöyle konuştu: “Fakat sporcularımız son derece özverili şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ara vermeden çalışmalarımızı Kurban Bayramı'nda da sürdüreceğiz. Sadece kampın başında çalışmalara başlayan sporcularımız iki günlük iznin ardından yeniden çalışmalara katılacak. Akdeniz Kupası bizim için çok iyi bir fırsat oldu. Ligin ilk haftasında herkesin beklediği ve özlediği bir Çaykur Rizespor olarak girmek için elimizden geleni yapıyoruz. İkinci yarıda çok daha güçlü ve mücadele gücü yüksek bir Çaykur Rizespor izlettireceğiz.”

Kurtar, bir futbolcu daha transfer edebileceklerini ifade ederek, ”Şu an için elimizdeki kadrodan son derece memnunum. Ama sağ kanatta Şener'in tek olması nedeniyle bu bölgeye bir transfer daha gerçekleştirebiliriz. Bunun için arayışlarımız devam ediyor. Trabzonspor'da forma giyen Emrah Eren'in transferi için bu kulüpten haber bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan, kulüp bulmaları istenen Yüksel ve Murat Salar'ın kamptan ayrıldıkları ve bazı kulüplerle görüşmelerinin devam ettiği bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz