« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ç.Rize: Rahatlayıp, iyi oynayacağız

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Ekrem Cengiz, “Malatyaspor galibiyetiyle üzerimizdeki stresi attığımıza, önümüzdeki haftalarda daha rahat maçlar yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Cengiz, sarı-kırmızılı ekibe karşı çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirtti.  Önümüzdeki haftalarda daha da iyi oynayacaklarına inandığını ifade eden Cengiz, “Geçtiğimiz haftalarda iyi futbol oynamamıza rağmen istediğimiz sonucu alamıyorduk. Malatyaspor maçında ise iyi oyunumuzu galibiyetle süsledik. Bu karşılaşmada teknik heyet, futbolcular, 90 dakika boyunca takımını destekleyen taraftarlar herkes üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirdi ve kazanan taraf biz olduk. Malatyaspor galibiyetiyle üzerimizdeki stresi attığımıza, önümüzdeki haftalarda daha rahat maçlar yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Futbolcularına her zaman güvendiğini dile getiren Cengiz, “Çaykur Rizespor'un ligdeki yeri bu değil. Önümüzdeki haftalarda daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum. Taraftarlarımız bu maçta olduğu gibi diğer maçlarda da takımı destekleyip, futbolculara sahip çıksınlar. Onlar ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıtacaklardır” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz