« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ç.Rize: Hedefe varmak için F.Bahçe'yi yenmek şart

Çaykur Rizespor Kulübü Asbaşkanı Erol Yıldırım, hedeflerine ulaşmak için Fenerbahçe maçından puan almak zorunda olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım, ligin alt sıralarından kurtulmak için şiddetle puana ihtiyaçları olduklarını belirterek, ”Fenerbahçe'nin gücünü biliyoruz. Fakat biz de bir an önce alt sıralardan kurtulup orta sıralarda kendimize yer edinmek istiyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için Fenerbahçe maçından puan almak zorundayız” dedi.

Ligin ikinci yarısında bir çok takımın kümede kalmak için mücadele vereceğini ifade eden Yıldırım, şunları söyledi:
“Ligde 10 takım, orta sıralarda yer almak, küme düşme hattından uzakta kendilerine yer bulmak için mücadele ediyor. Ligin ikinci yarısına galibiyetle başlayarak moral bulduk. Verilen arada ise sakat futbolcularımızın iyileşmesi ile ilk kez tam kadro çalıştık. Antalya'da sürdürdüğümüz Fenerbahçe maçı hazırlıkları bizim için oldukça faydalı geçti. Takım olarak hazır olduğumuzu düşünüyorum. Amacımız Fenerbahçe maçında elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtarak, 90 dakika sonunda sahadan puanla ayrılmak. Ligde bir an önce tehlike çemberinin dışına çıkmak istiyorsak bunu başarmak zorundayız.”

Öte yandan, yeşil-mavililer, yaklaşık bir haftadır Antalya'da sürdürdükleri Fenerbahçe maçı hazırlıklarını yarın tamamlayarak İstanbul'a hareket edecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz