« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Buzları Rıdvan çözdü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>F.Bahçe Teknik Direktörü, uzun çabalardan sonra Sergen ve Alpay'ı biraraya getirdi

Almanya kampına önceki gün katılan Alpay'la Sergen, dün biraraya gelmek istemedi. Bir süre Sergen'le konuşan Rıdvan Dilmen iki futbolcuyu yanyana getirdi. Zoraki biraraya gelen Sergen ve Alpay dostluk mesajı verdi.

<ı>Arka arkaya koptular

Yıllarca birarada Beşiktaş ve Milli Takım forması altında rakiplerine karşı mücadele verdiler... Ardından 1997'de Sergen Beşiktaş'tan uçtu, önce İstanbulspor, geçen sezon da F.Bahçe defterini açtı. Ve bu transfer döneminin en çok konuşulan ismi Alpay da soluğu Fenerbahçe'de aldı...

<ı>Buz gibi hava esti

İki futbolcu, Alpay'ın önceki gün Fenerbahçe'nin Almanya kampına katılmasıyla iki yıl sonra yeniden aynı kulübün çatısı altında biraraya geldiler. Ve dün basın mensupları Alpay ve Sergen'i yanyana görüntülemek istedi. İki yıldız, bu öneriyi kabul etmeyince kampta buz gibi bir hava esti.

<ı>Dilmen el attı

Alpay daha Fenerbahçe'ye transfer olmadan başlayan, ‘‘Onlar birbirleriyle anlaşamaz, aynı takımda oynamazlar’’ sözlerini doğrularcasına tavır sergileyen iki futbolcu arasındaki soğukluğa teknik direktör Rıdvan Dilmen el attı. Dilmen, önce Sergen'le 10 dakikayı aşan bir süre görüştü.

<ı>Açıklamalar sıcak

Daha sonra iki futbolcu, Rıdvan Dilmen'in çabalarıyla biraraya geldi. Alpay da, Sergen de aralarında bir sorun olmadığını ve aynı takımda başarılı olmak için mücadele edeceklerini söylediler. Alpay, ‘‘Sergen'le yıllardır beraberiz. Birarada, Fenerbahçe'de başarılı olacağımıza inanıyorum’’ dedi.

<ı>Problem yok

Sergen'in de mesajı farklı değildi: ‘‘Alpay ile aramızda sorun yok. Bu olayın büyütülmemesi gerek. Yanlış değerlendirmeler yapılıyor. Alpay'ın F.Bahçe'ye gelmesine sevindim. Gücümüze güç kattı.’’ Teknik Direktör Rıdvan Dilmen de, ‘‘İkisinin arasında bir problem yok iyi arkadaşlar. Şu anda da Fenerbahçe formasını giyecekler’’ yorumunu yaptı.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler