KAYSERİ HABERLERİ

Büyüksimitci: Ülkemizin en değerli sermayesi emektir

DHA
29.04.2017 - 12:00Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, ''Türkiye'nin güçlü ekonomik duruşu ve refah seviyesi, helal ekmek kazanmak için çalışan işçi kardeşlerimizin alın teriyle var olmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir'' dedi.
KAYSO Başkanı Büyüksimitci, yazılı bir açıklama yaparak, tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Başkan Büyüksimitci, Türkiye’nin 2023 hedeflerine işçisi, emekçisi ve işadamları ile birlik ve beraberlik içinde ulaşacağını bildirdi. Büyüksimitci, açıklamasında, ''Türkiye'nin her geçen gün büyüyen ve güçlenen ekonomisinin temel taşı, ülkenin dört bir yanında çalışan emekçilerimizdir. Türkiye'nin güçlü ekonomik duruşu ve refah seviyesi, helal ekmek kazanmak için çalışan işçi kardeşlerimizin alın teriyle var olmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Sanayimizde ve diğer sektörlerde gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm işçi kardeşlerimiz, hem kentimizin hem Türkiyemizin güçlü geleceğinin teminatıdır. Bu vesile ile ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle lokomotif güç oluşturan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutlar, selam ve saygılarımızı sunarız'' ifadelerine yer verdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Büyüksimitci: Ülkemizin en değerli sermayesi emektir hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 12 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyüksimitci: Ülkemizin en değerli sermayesi emektir haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı