KAYSERİ HABERLERİ

Büyükşehirden Talas'a, 7/24 Kütüphane

DHA
28.03.2017 - 15:22Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Talas İlçesi'ne yapılacak  7/24 Kütüphane için proje çalışmalarında sona gelindi.
Talas 7/24 Kütüphanesi için hazırlanan projenin sunumu yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e yapılan sunuma, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile bürokratlar da katıldı. 5 bin 810 metrekare kapalı alanı bulunacak kütüphane bütüncül bir eğitim alanı olarak planlandı. 7/27 Kütüphanesi, çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapabilecek nitelikte çok fonksiyonlu ve çok amaçlı bir yatırım olacak. Büyükşehir Belediyesi Talas 7/24 Kütüphanesi’nin projesi kısa süre içinde tamamlanacak. Projenin tamamlanmasıyla en kısa sürede ihalesi yapılarak Talas ve Kayseri için çok önemli bir tesisin daha temeli atılacak.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Büyükşehirden Talas'a, 7/24 Kütüphane hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 15 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehirden Talas'a, 7/24 Kütüphane haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı