ESKİŞEHİR HABERLERİ

Büyükşehir'den kişisel gelişim ve meditasyon seminerleri

DHA
31.03.2016 - 11:16Son Güncelleme :
DHA

 

ESKİŞEHİR,(DHA)- KİŞİSEL Gelişim Uzmanı Oytun Çölok, Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kişisel Gelişim ve Meditasyon Seminerlerinde 5 gün boyunca Eskişehirlilere, Stressiz Sınav - Başarılı Sonuç, Beden ve Ruh Sağlığı İçin Meditasyon, Engellilere Özel Meditasyon, Kariyeriniz Hayatınız, Sözsüz İletişimin Gücü Beden Dili ve Renklerin Gücü konularında seminer verecek.
 
Büyükşehir Belediyesi Eskişehirlilere kişisel gelişim konularında bir dizi seminer programı düzenledi. Kişisel Gelişim Uzmanı Oytun Çölok'un vereceği seminerlerden vatandaşlar ücretsiz yararlanabilecek. 4-8 Nisan 2016 tarihlerinde Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon'da düzenlenecek meditasyon seminerlerinde, Stressiz Sınav - Başarılı Sonuç, Beden ve Ruh Sağlığı İçin Meditasyon, Engellilere Özel Meditasyon, Kariyeriniz Hayatınız, Sözsüz İletişimin Gücü Beden Dili ve Renklerin Gücü konularında seminer verilecek. 
 
Kişisel Gelişim Uzmanı Oytun Çölok'un vereceği seminerler şöyle: 
 
Ruh ve Beden Sağlığı İçin Meditasyon: 4-5-8 Nisan 2016-03-31, Engellilere 6 Nisan 2016
Stressiz Sınav Başarılı Sonuç: Velilere 4 Nisan 2016, Çocuklara 6-7 Nisan 2016
Kariyeriniz Hayatınız: 4 Nisan 2016
Renklerin Gücü:  7 Nisan 2016
Sözsüz İletişimin Gücü-Beden Dili: 8 Nisan 2016
 
--

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Büyükşehir'den kişisel gelişim ve meditasyon seminerleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 11 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir'den kişisel gelişim ve meditasyon seminerleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı