KAYSERİ HABERLERİ

Büyükşehirden, imar ve zabıta mevzuatı eğitimi

DHA
05.04.2016 - 13:17Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belediye çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen eğitim seminerleri ve istişare toplantılarına devam ediliyor. Bu kapsamda hem imar çalışmaları hem de zabıta mevzuatıyla ilgili iki ayrı program düzenlendi.

Kırşehir Ramada Otel'de düzenlenen ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Veli Böke'nin de katıldığı programda Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Mehmet Everekli, Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Hakkı Alp ve 1. Hukuk Müşaviri Orhan Erdoğan tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yanısıra tüm ilçe belediyelerinde İmar, Hukuk ve Kentsel Dönüşüm birimlerinde görev yapan personele konuyla ilgili güncel bilgiler aktarıldı. 

ZABITA'YA MEVZUAT EĞİTİMİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir diğer programla da Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde görev yapan zabıta personeline 'Zabıta Mevzuatı' konusunda bilgiler verildi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Darendelioğlu'nun da katılımıyla Nevşehir Kozaklı'da gerçekleştirilen seminerde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ertuğrul Yaman ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdür Yardımcısı Saadettin Özyazıcı tarafından zabıtanın görev ve yetkileri ile halkla ilişkiler, kriz yönetimi gibi konularda ayrıntılı bilgiler verildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Büyükşehirden, imar ve zabıta mevzuatı eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Nisan 2016 tarihinde saat 13 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehirden, imar ve zabıta mevzuatı eğitimi haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:12
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  19:00
Sayfa Başı