KAYSERİ HABERLERİ

Büyükşehirden, dolandırıcılık uyarısı

DHA
28.03.2016 - 15:03Son Güncelleme :
Büyükşehirden, dolandırıcılık uyarısı
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi, belediyenin ya da belediye bürokratlarının ismini kullanarak dolandırıcılık yapan kişilere karşı vatandaşları bir kez daha uyardı. Bu kişiler hakkında Büyükşehir Belediyesince gerekli suç duyurusunda da bulunuldu.

Yapılan açıklamada, bazı kişilerin zaman zaman Kayseri Büyükşehir Belediyesi ya da bazı bürokratların adını kullanarak yardım amaçlı para talebinde bulunduklarının tespit edildiği belirtildi. Belediye ya da bürokratların hiçbir şekilde ve hiçbir kimseden para talebinde bulunmadıkları vurgulanan açıklamada, bu tür taleplerde bulunan kişilerin tek amacının dolandırıcılık olduğu bildirildi. Bu kişilerden gelecek tekliflerin ve telefonların dikkate alınmaması istenilen açıklamada, bu durumla karşılaşan vatandaşların bir an önce polise ihbarda bulunmaları istendi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Büyükşehirden, dolandırıcılık uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehirden, dolandırıcılık uyarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı