ADANA HABERLERİ

Büyükşehir Ve Esnaftan, Adana İçin Birlikte Çalışma Kararlılığı

IHA
06.10.2015 - 12:00Son Güncelleme : 06.10.2015 - 12:01

ESOB BAŞKANI NİHAT SÖZÜTEK İLE BİRLİK YÖNELİM KURULU ÜYELERİ, ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ.

IHA

Kısa süre önce hayatını kaybeden Kazım Barışık’tan sonra Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı olan Nihat Sözütek ile birlik yönelim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.
Adana’nın sevilen, bilinen siması olarak merhum Kazım Barışık’ı rahmetle andıklarını belirten Başkan Hüseyin Sözlü, “Adana esnafının temsilcisi, sesi, soluğuydu. Meslek teşekküllerimiz Türkiye’de Ahilik geleneğinin takipçisi olarak köklü bir geçmişe sahip. Çalışmaya devam ediyorlar ve bu teşekküller faaliyetlerini kendi kurumsal yapıları içinde sürdürüyor. Yeni görevinizde sizleri tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Kazım Bey’i de yaşatarak bu görevi en iyi şekilde ifa edeceksiniz. Bu vesileyle de bütün üyelerinize yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum. Mesleklerinde başarılı olsunlar. Hayırlı, kazançlı, bereketli bir dönem geçirsinler inşallah. Ne zaman arzu ederseniz görüşebiliriz. Ben meslek teşekküllerini toplumun en önemli sosyal katmanlarından biri olarak görüyorum. Esnaf gruplarını içinizde barındırıyorsunuz. Size verdiğimiz cevap, gösterdiğimiz hürmet, Adana halkına gösterdiğimiz hürmettir. Sizlerle iş birliği yapmaktan şeref duyarız” dedi.
Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek de yönetim kurulu olarak nezaket ziyaretinde bulunmak istediklerini belirterek, Başkan Hüseyin Sözlü’nün adaletli bir yönetici olduğunu daha önce dile getirdiklerini ve bu adaletten şaşmayacağına emin olduklarını ifade etti. Sözütek, Adana’yla ilgili her konuda birlikte çalışma niyetinde olduklarını açıkladı.
Başkan Hüseyin Sözlü ve Nihat Sözütek, Türkiye’de er ya da geç çağdaş demokrasinin tesis edileceğine olan inançlarını da dile getirerek, ülke gündemindeki terör ve antidemokratik eylemlerle ilgili düşüncelerini paylaştılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Büyükşehir Ve Esnaftan, Adana İçin Birlikte Çalışma Kararlılığı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 12 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Ve Esnaftan, Adana İçin Birlikte Çalışma Kararlılığı haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:47
  • Guneş
   06:22
  • Öğle
   12:41
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:40
  • Yatsı
   20:03
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı