ESKİŞEHİR HABERLERİ

Büyükşehir Sualtı Dünyası Özel Misafirlerini Ağırladı

IHA
28.10.2015 - 13:10Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SUALTI DÜNYASI, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ REKREASYON BÖLÜMÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN "REKREASYON TERAPİSİ KAMPI VE EĞİTİMİ" KAPSAMINDA 15 ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUĞU AĞIRLADI.

IHA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sualtı Dünyası, Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü tarafından düzenlenen "Rekreasyon Terapisi Kampı ve Eğitimi" kapsamında 15 zihinsel engelli çocuğu ağırladı.
Eskişehirlilerden ve şehir dışından gelen vatandaşlardan yoğun ilgi gören Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası, sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileri tarafından hafif zihinsel engelli çocukların kültürel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Rekreasyon Terapisi Kampı ve Eğitimi kapsamında Sualtı Dünyası’nı ziyaret eden çocuklar dalgıç iletişimi, deniz kirliliği, balık besleme konularında uzmanlardan uygulamalı bilgi aldı. Su mühendisleri ve biyologların gözetiminde deneyler de yapan çocuklar, sualtı dünyasının ilginç ve eğlenceli dünyasında keyifli bir yolculuk yaptılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Büyükşehir Sualtı Dünyası Özel Misafirlerini Ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Sualtı Dünyası Özel Misafirlerini Ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı