BALIKESİR HABERLERİ

Büyükşehir Personeli “Proje Döngüsü" Eğitimini Tamamladı

IHA
02.09.2015 - 13:49Son Güncelleme :

PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİNE KATILAN 23 PERSONEL SERTİFİKALARINI DÜZENLENEN TÖRENLE ALDI

IHA

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve GMKA’nın teknik destek sağladığı “Proje Döngüsü” eğitimine katılan 23 personel sertifikalarını aldı.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Karesi Salonu’ndaki sertifika dağıtım törenine Genel Sekreter Osman Yenidoğan, Genel Sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen, Kaynak Geliştirme Daire Başkanı Ekrem Özşen, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ayşın Şirvancı ve Kent Estetiği Daire Başkanı Zerrin Ağyar katıldı. Uluslararası kuruluşlardan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kaynak aktarması aşamasında düzenlenen proje döngüsü eğitiminin personele büyük kolaylık sağlayacağını belirten Genel Sekreter Osman Yenidoğan, “Bu eğitimin amacı personelin niteliklerinin artırılması, Avrupa Birliği ve diğer uluslar arası kurum ve ajanslara proje hazırlamasının yaygınlaştırılmasıdır. Proje, mantıki çerçeve, sorun ağacı, hedef ağacı, bütçe, maliyetlendirme gibi proje anlamında nelere ihtiyaç duyuluyorsa personelimiz pratik ve hızlı bir eğitim sürecinden geçti. Sadece belediye özkaynaklarıyla hizmet ve proje üretmek doğru değil, uluslararası kuruluşlardan para çekmek önemli” dedi.
Bir aylık eğitim sonucunda sertifika almaya hak kazanan 23 personele sertifikalarını Genel Sekreter Osman Yenidoğan ve daire başkanları verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Büyükşehir Personeli “Proje Döngüsü" Eğitimini Tamamladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 13 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir Personeli “Proje Döngüsü" Eğitimini Tamamladı haberi güncellenecektir.

BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:13
 • Öğle
  13:13
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:52
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı