MANİSA HABERLERİ

Büyükşehir’in Hizmetlerine Akhisar Tam Not Verdi7

IHA
22.10.2015 - 15:11Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN AKHİSAR İLÇESİNDE ATATÜRK, SİNDELLİ, ERDELLİ VE SARIÇALI MAHALLESİ’NDE YAPTIĞI HİZMETLER MAHALLE MUHTARLARI VE BÖLGE HALKINI MEMNUN ETTİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Akhisar ilçesinde Atatürk, Sindelli, Erdelli ve Sarıçalı Mahallesi’nde yaptığı hizmetler mahalle muhtarları ve bölge halkını memnun etti.
Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde kentin ihtiyaçları noktasında hayata geçirilen hizmetler mahalle muhtarları ve vatandaşlar tarafından tam not aldı. Bu kapsamda Akhisar İlçesi Atatürk, Sindelli, Erdelli ve Sarıçalı Mahalle muhtarları ve bölge halkı Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallerinde gerçekleştirilen çalışmalardan övgüyle bahsetti.
ERDELLİ DE BÜYÜKŞEHİR’DEN MEMNUN
17 yıldır Erdelli Mahallesi’nde muhtarlık yaptığını dile getiren Ahmet Gülhan, muhtarlığı boyunca bir tek Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet aldığını vurguladı. Gülhan, “Yollarımız çamur içindeydi. Bütün köyümüz Büyükşehir Belediyesi tarafından kilit parke taşı döşendi. Yaşadığımız her hangi bir sıkıntı hızla çözülüyor. Büyükşehir’in hizmetlerinden çok memnunuz” dedi. Erdelli Mahalle sakini Halit Yahşi ise, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından övgüyle bahsederek, “Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından çok memnunuz. Mahallemizde tüm hizmetleri yerine getiriyor” dedi. Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini dile getiren bir başka mahalle sakini Mehmet Ali Taşkın da, “Mahallemiz çiçek gibi oldu. Hizmetler çok güzel” diye konuştu.
ATATÜRK MAHALLESİ’NDE ASFALT SEVİNCİ
Atatürk Mahalle Muhtarı Nurhan Bozel ise, mahallelerinde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmaları nedeniyle memnuniyetini dile getirdi. Bozel, “Bu yolumuz uzun yıllardır mahallemiz için büyük sorundu. Yapılan asfaltlama çalışmasıyla bu sorun çözüldü. Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmadan çok memnunuz” ifadelerinde bulundu.
SİNDELLİ’DEN BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR
Sindelli Mahalle Muhtarı Cavit Güder de, ilaçlamadan kilit parkeye kadar, mahallerinde yapılan çalışmalardan övgüyle bahsetti. Güder, “Büyükşehir Belediyesi’nin mahallemize katkısı çok oldu. Bu kapsamda mahallemizin mezarlığının düzenlenmesi, yürüyüş yollarının yapılması, kilit parke döşemeleri, ilaçlama çalışmasının düzenli yapılması gibi hizmetleri bizleri mutlu etti. Bu anlamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hizmetler nedeniyle başkanımıza ve emeği geçenlere mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ederim” dedi.
HİZMETLER YAĞMUR GİBİ GELİYOR
Sarıçalı Mahalle Muhtarı Ünal Ateş ise mahallerinde hizmetlerin yağmur gibi geldiğini belirterek, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallemizde mezarlığımızın temizliği yapıldı. Bunun yanı sıra mezarlık yolumuz bozuktu. Bununla ilgili de bir talepte bulunduk. Kısa süre içerisinde Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından bu yolda yapıldı. Ardından mahallemizde talep ettiğimiz bir yolda daha asfaltlama çalışması yapıldı. Mahallemizde içme suyunun kötü olması nedeniyle birçok çalışma gerçekleştirildi. Son olarak mahallemize arıtıcı kurdular. Camimizin aydınlatması gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra mahallemizde evlerin dış cephelerinde boyama çalışmaları gerçekleştirildi. Hizmetler mahallemize yağmur gibi geliyor. Büyükşehir’in daha yeni kurulmasına rağmen alınan bu kadar hizmet nedeniyle çok mutluyuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Büyükşehir’in Hizmetlerine Akhisar Tam Not Verdi7 hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 15 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Büyükşehir’in Hizmetlerine Akhisar Tam Not Verdi7 haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:07
  • Guneş
   07:48
  • Öğle
   13:06
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:33
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı